Metāldekors
metāldarbnīca

Trapecveida profils AP-8

Profils AP-8 tiek izmantots sienu apdarēm, starpsienām un piekārtajiem griestiem. Šobrīd cinkotais profils AP-8 bieži tiek izmantots ātri uzbūvējamo ēku un žogu celtniecībā. Izturība un drošība, viegli montējams, plaša toņu pieejamība – tās ir tās īpašības, pateicoties kurām šis materiāls ir iemantojis lielu popularitāti pircēju vidū.

 

Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn

Krāsas; RAL, RR katalogs

Tehniskie parametri:

Trapecveida profils AP-20

Profils AP-20 tiek izmantots iekšējo un ārējo sienu apdarei ātri uzbūvējamo ēku celtniecībā, kā arī jumta segums. Viegls un ātrs profila montāžas process ļauj izmantot to gadījumos kad nepieciešams izpildīt drošu un kvalitatīvu ēku konstrukcijas apdari visīsākajos termiņos.


Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn

Krāsas; RALRR katalogs

Tehniskie parametri:

Trapecveida profils AP-45

Profils AP-45 pieder pie universāliem materiāliem, kurus var izmantot gan jumtu, gan starpsienu apdarei. Pie tam, cinkotais profils AP-45 tiek veidots tā, lai nodrošinātu drošu, ilglaicīgu un hermētisku jumta segumu. Materiāls ir ekonomisks, profila AP-45 zemās cenas ļauj to izmantot arī industriālo ēku celtniecībā.tiek izmantots iekšējo un ārējo sienu apdarei ātri uzbūvējamo ēku celtniecībā, kā arī jumta segums. Viegls un ātrs profila montāžas process ļauj izmantot to gadījumos kad nepieciešams izpildīt drošu un kvalitatīvu ēku konstrukcijas apdari visīsākajos termiņos.

 

Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn

Krāsas; RALRR katalogs

Tehniksie parametri:

Trapecveida profils AP-135

Trapecveida profilu AP-135 (cinkots ar polimēru pārklājumu). Šādu profilu ražošanas procesā lielākoties tiek izmantots metāls ar biezumu no 0,7 līdz 1,2 mm. Šī profila pielietošana pārsegumu un jumtu konstrukcijās, samazina celtniecības termiņus, kā arī samazina montāžas darbu izmaksas. Nesošais profils AP-135 tiek izmantots, kā izturīgs metāla jumtu pārsegumus, kā arī lai izveidotu vieglu un izturīgu nesošo konstrukciju, lai celtniecības objektā izveidotu dažādas konstrukcijas, kurām ir nepieciešama pastāvīga slodzes nestspēja ar augstu izturību.  Šāda veida profils ne tikai ir ērts montāžas darbos, bet to ir viegli arī demontēt. Īpaši neaizvietojams šis materiāls ir lielos industriālos objektos.

Pārseguma profilam AP-135 piemīt sekojošas īpašības: 
  • izceļas ar mazu svaru; 
  • ugunsdrošs; 
  • ekspluatācijā ērti lietojams; 
  • var rēķināties ar ilgstošu kalpošanu; 
  • piemīt interesants izskats. 

Polimēru pārklājumi: PE. Zn 

Krāsas; RALRR katalogs

Tehniskie parametri:

MMR Vilo

Dakstiņtipa metāla jumta segumi ir profilētas metāla loksnes, kam ir viļņveida forma un kasimitē dabisku dakstiņu jumta segumu. Pateicoties augstam izturības līmenim šis jumta segums irviens no vispieprasītākajiem būvniecības tirgū.

 

Tehniskie parametri:

Sedzošais platums: 1100 mm
Materiāla biezums: 0.45- 0.60 mm
Profila augstums: 40 mm
Šķērsviļņa solis: 350 mm
Izejmateriāla veidi: Zn, Pe, Pur, PVC,Cu, TiZn, Al
Krāsas: RALRR katalogs
Max garums: 9 m

GRANAT

Viena no metāldakstiņu labajām īpašībām ir vienkārša montāža, lielisks izskats un ilgmūžīgums. Pie jumta seguma būves metāldakstiņu loksnes, kas sagrieztas jumta slīpes garumā, montē ar pārlaidumu. Pārlaiduma līnijas papildus aizsargātas ar speciālu ūdens novadošu rievu. Tādā veidā jumta seguma būve ar metāldaksiņu "GRANAT" pielietojumu veido ciešu konstrukciju, kas droši pasargās jūsu māju no nokrišņiem.

Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA.

Krāsas; RALRR katalogs

Tehniskie parametri:

VENECIA

Izteiksmīgs dakstiņveida tērauda jumta profils. Šis jumta profils ir ar izsmalcinātu dizainu un ļoti savdabīgu krāsu klāstu. Izvēloties šo jumta segumu, mājai tiek piešķirts individuālais tēls un noskaņa. Tas ir elegances apvienojums ar attīstību.

 

Tehniskie parametri:

 
Loksnes platums: 1 188 mm
Sedzošais platums: 1 120 mm
Šķērsviļņa solis: 350 mm
Profila augstums: 27 mm
Materiāla biezums: 0.45 mm - 0.50 mm
Materiāls: PE, PUR, PVC
Krāsas; RALRR katalogs
Maksimalais garums: 10 000 mm
 

MMR Luxor

Dakstiņtipa metāla jumta segumi ir profilētas metāla loksnes, kam ir viļņveida forma un kasimitē dabisku dakstiņu jumta segumu. Pateicoties augstam izturības līmenim šis jumta segums ir viens no vispieprasītākajiem būvniecības tirgū.

Tehniskie parametri

Sedzošais platums: 1100 mm
Materiāla biezums: 0.45- 0.70 mm
Profila augstums: 47 mm
Šķērsviļņa solis: 400 mm
Izejmateriālu veidi: Zn, Pe, Pur, PVC, Cu, TiZn, Al
Krāsas: RALRR katalogs
Max garums: 12 m

Valcprofili

Valcprofils ir tērauda loksnes, kas paredzētas tradicionālā "falcētā" skārda jumta veidošanai. Pateicoties valcēto loksņu stingrībai un ilgmūžībai, tās jumtiem tiek izmantotas jau vairākus gadu simtus.


 

Tehniskie parametri:

Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn
Krāsas: RALRR katalogs